اگر از طرفداران و دنبال کنندگان بازی های استراتژیک هستید، بدون شک بازی های بسیار زیادی را تا امروز در این سبک جذاب انجام داده اید. این بازی های می توانند داستانی از دنیای واقعی باشند و یا به طور کلی یک داستان تخیلی را پیاده سازی کرده باشند. یکی از سرگرم کننده ترین بازی های سبک استراتژیک که طرفداران آن به میلیون ها نفر نیز می رسند، بازی دوست داشتنی Age Of Mythology می باشد. این بازی به حدی جذاب است که به محض آغاز کردن آن دوست دارید که بازی را سریعا تا انتها ادامه داده و سرنوشت قهرمان آن را رقم بزنید. اولین ویژگی بازی Age Of Mythology که باید به آن اشاره کنیم کم حجم بودن آن است و این که می توانید این بازی را به راحتی بر روی اکثر سیستم های خانگی و با کانفیگ پایین نصب کنید. به نوعی این بازی برای سیستم هایی طراحی شده است که از امکانات بالایی برخوردار نیستند.

بازی Age Of Mythology دارای داستان وسوسه کننده ای است. به همین علت است که در ابتدای متن به اعتیادآور بودن این بازی اشاره کردیم. داستان بازی در دو فصل مجزا دنبال می شود که هر فصل جذابیت های خاص خودش را دارد. ماموریت های این بازی نیز به صورت طراحی شده اند که داستان بازی را به صورت کاملا هوشمندانه پیش می برند و بازی کنندگان آن را مجبور می کنند تا با انجام هر مرحله و هر ماموریت، داستان بازی را به نحوی که دوست دارند پیش ببرند. حتی بین فصول این بازی نیز ارتباط خاصی وجود دارد و به محض آن که فصل اولش را به پایان برسانید، واقعیت ها و سختی های فصل دوم به رویتان باز خواهد شد. در مقایسه با فصل اول این بازی، در دنیای مردگان کار بسیار سخت تری در پیش دارید، پس به هیچ عنوان ناامید نشده و این بازی را در فصل آخر نیز با اعتماد به نفس کامل دنبال کنید. البته پس از 13 سال یک به روزرسانی برای بازی محبوب Age Of Mythology انتشار یافته است که به نظر می رسد جذابیت های بازی را چندین برابر کرده باشد. در انتهای این متن به رمزهای معمولی ولی پر کاربرد این بازی محبوب اشاره خواهیم کرد.

راهنمای استفاده از کد های تقلب بازی Age Of Mythology: ( رمز تقلب بازی عصر اساطیر )

در هنگام بازی ابتدا کلید Enter را روی کیبورد بفشارید تا کادر مربوط به رمز تقلب نمایان شود. سپس رمز مورد نظر خود را با حروف بزرگ در آن کادر وارد نمایید و دوباره کلید Enter را بزنید تا رمز عمل کند. (برای وارد کردن حروف بزرگ روی کیبورد باید حرف مورد نظر خود را همراه با کلید Shift وارد نمایید تا به صورت بزرگ تایپ شود. اما برای راحت شدن از شر کلید Shift و سرعت بخشیدن به کار خود، ابتدا یک بار کلید Caps Lock را روی کیبورد خود فشار دهید تا حالت نوشتاری با حروف بزرگ فعال شود و حروف به صورت بزرگ تایپ شوند)

 

۱۰۰ گوشت
JUNK FOOD NIGHT
۱۰۰ چوب
TROJAN HORSE FOR SALE
۱۰۰۰ طلا
ATM OF EREBUS
دیده شدن همه ی نقشه
LAY OF THE LAND
مخفی شدن نقشه
UNCERTAINTY AND DOUBT
برنده شدن بازی
THRILL OF VICTORY
شب شدن
IN DARKEST NIGHT
رضایت خدایان
MOUNT OLYMPUS
دیده شدن همه ی حیوانات
SET ASCENDANT
آهسته کردن بازی
CONSIDER THE INTERNET
قدرت تصادفی خدایان
PANDORAS BOX
استفاده از قدرت های استفاده شده ی خدایان
DIVINE INTERVENTION
تبدیل شدن دشمنان به بز
GOATUNHEIM
درختان متحرک
FEAR THE FORAGE
قدرت سنگهای آسمانی به شکل مرغ
BAWK BAWK BOOM
اضافه شدن میمون
I WANT TEH MONKEYS!!!!!
دادن اسب آبی پرنده
WUV WOO
داشتن شيطان
TINES OF POWER
خرس لیزر دار
O CANADA
اضافه شدن اسطوره
ISIS HEAR MY PLEA
رنگ همه ی آب ها قرمز
RED TIDE
رفتن به مرحله ی بعد
CHANNEL SURFING
ساخته شدن سریع ساختمان ها
L33T SUPA H4X0R
رعد و برق, زمین لرزه, Meteor, طوفان
WRATH OF THE GODS
بدست آوردن تیتان
TITANOMACHY
بدست آوردن اسطوره از مرحله ی جدید
ATLANTIS REBORN
قدرت تصادفی خدایان
ZENOS PARADOX
دادن یک سگ
BARKBARKBARKBARKBARK
تصادفی واحد مالکیت
TINFOIL HAT

توجه: بازی به کوچک و بزرگ بودن رمزها حساس است و رمز ها باید با حروف بزرگ وارد شوند.

 

تصاویر بازی

نمونه تصاویر بازی Age Of Mythology نمونه تصاویر بازی Age Of Mythology

شاید بپسندید...

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.